Parkolás a sportnapon

Kedves Szülők! Szeptember 18-án, a sportnapon, a főzéshez szükséges eszközöket gépjárművel reggel 8:30-ig tudják behozni az iskola területére. Az iskola területére a sportnap ideje alatt 8:30 után ne hajtsanak be, parkolási lehetőség nincs. A kipakolás, vagyis 8:30 után a gépjárművekkel el kell hagyni az iskola területét, a belső parkolókat is. A templomtér nyitva lesz, továbbá a Szent György Csarnok parkolójában, illetve a környező utcákban lehet parkolni, a közlekedési szabályok betartásával. A zöld területeken az iskolában, és a környéken tilos parkolni! Útvonal a Szent György Csarnok parkolója felé (kézzel rajzolt térkép) IDE KATTINTVA megtekinthető.

 

A SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK PARKOLÓJÁNAK MEGKÖZELÍTÉSE

  1. A JEZSU melletti SPAR áruházat elhagyva, az első utcán JOBBRA fordulni / Felsőruzsin körút.
  2. Ezen az utcán egyenesen végig menni az utca végén lévő, zöld, 4 emeletes bérházig
  3. Itt BALRA fordulni és egyenesen menni tovább.
  4. Az út a hőközpont után elfordul jobbra – kövessük.
  5. 40 méter után feltűnik egy murvás földút, amelyre JOBBRA fordulunk rá.
  6. Ez az út vezet a CSARNOK PARKOLÓJÁHOZ. Itt egy 70 méteres szakaszon sáros az út, de könnyen járható. 
  7. A CSARNOK körül a parkolóknál az út újra murvássá változik.
Last modified on Tuesday, 16 November 2021 09:47