Maszkviselés, lázmérés, fertőtlenítés, távolságtartás - jobban figyeljünk! Featured

Kedves JEZSU-sok! Jobban figyeljünk a zárt tereken belül arra, hogy megvédjük egymást és magunkat a lehetséges fertőzéstől. SZABÁLYOSAN viseljük a maszkot, vagyis takarja el az orrot és a szájat. Az épületen belül ide-oda járkálva is viseljünk maszkot nem kifogás, hogy "de hát eszem!" Járkálás közben NE egyél, hanem egy helyben maradva, a maszkot levéve. Mindenki figyeljen, hogy óra elején lefertőtlenítsétek a padokat. (Nem kifogás, hogy "de hát nem is mondta a tanár!") Belépéskor maszkban álljatok a hőmérséklet ellenőrzést végző diák vagy pedagógus elé. A csukló belső felületén is hiteles hőmérsékletet lehet mérni, sőt, még jobb, mint a homlok.  A külső terekben se álljatok egymás hegyén-hátán, kerüljétek a cseppfertőzés lehetőségét. Tanulmányozzuk lelkiismeretesen az aktuális JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRÁSRENDET, mely 2021. november 17-től érvényes.

Last modified on Wednesday, 24 November 2021 14:57