Diákjaink számára szervezett Szent Ignác musical időpontok Featured

7. és 8. évfolyamos diákjaink május 18-án szerdán az első négy tanítási órát követően megebédelnek, és ezután a diósgyőri Ady Endre Művelődési Házban tekintik meg a darabot 13.30-tól a Szent Imre általános iskola tanulóival együtt. 5., 6., 9., 10. és 11. évfolyamos diákjaink május 19-én csütörtökön a második tanítási órát és a tízórait követően indulnak a Művészetek Házába. Számukra az előadás 10:30-kor kezdődik. Az előadás után az iskolában ebéd. Kérjük, hogy akik nem kívánnak ebédelni mondják le az előzetes rendelésüket, hogy a fel nem használt élelem mennyiségét minimalizáljuk! Napközit a megszokott rend szerint biztosítunk. Tanulóinkat arra kérjük, hogy az alkalomhoz illő öltözékkel tiszteljék meg az előadókat és a kivételes alkalmat. Csütörtöki napon az iskolatáskákat hagyják az iskolában!

Last modified on Friday, 13 May 2022 15:53