Meghívó a JEZSUita Majálisra - május 27.

Tisztelt Szülők, Partnereink és Támogatóink!
Szeretettel hívjuk Önöket hagyományos, tanévzáró JEZSUita Majálisunkra. Időpont: május 27-én péntek 17:00 órától. Online jegyfoglalás IDE KATTINTVA május. 25. szerda éjfélig. Csatlakozzon hozzánk egy vidám, baráti találkozásra, kötetlen beszélgetésre, együtt gondolkodásra és szórakozásra egy finom vacsora mellett! Az est programja:

 17.00-17.30 VENDÉGEK MEGÉRKEZÉSE

17.30 DIÁKJAINK RÖVID MŰSORA

18.00 SAJGÓ SZABOLCS SJ: AZ EGYHÁZAK SZEREPE A HUMANITÁRIUS VÁLSÁG IDEJÉN
          POHÁRKÖSZÖNTŐ ÉS VACSORA

VACSORA UTÁN SZÓRAKOZTATÓ ZENE DIÁKJAINK ELŐADÁSÁBAN

Eső esetén a rendezvényt a Loyola étteremben és a Seregély teremben tartjuk.

Idén zárul a Loyolai Ignác megtérésének 500., valamint szentté avatásának 400. évfordulója alkalmából hirdetett Szent Ignác év. Az ünnepi események sorába illeszkedik ez a rendezvényünk is, amely a közösségépítést és a szellemi-lelki felfrissülést egyaránt szolgálja.
Vendégünk Sajgó Szabolcs SJ, személyes tapasztalatait osztja meg a humanitárius segítségnyújtásról, a menekültek és az üldözött keresztények megsegítésének lehetőségeiről.
A hagyományokhoz híven, diákjaink zenei produkciókkal biztosítják a jó hangulatot.
Szeretettel hívjuk és várjuk Önt és kedves családját!
Jelentkezését A KÉRDŐÍV KITÖLTÉSÉVEL tudja véglegesíteni május. 25. szerda éjfélig.

Last modified on Tuesday, 24 May 2022 13:01