JEZSUita Művészeti Gála - június 7.

Kedves JEZSU Közösség! Szeretettel hívjuk a kedves szülőket - és mindazokat, akiknek örömet jelent diákjainkat viseletben látni, népdalt énekelve, zenélve, táncolva, - hagyományos JEZSUita Művészeti Gálánkra június 7-én, kedd délután 17:30-kor.  Az 5-6. évfolyam minden tanulója bemutatja az év során az osztállyal megtanult táncát, szerepelnek a legújabb népdalénekes csapatok, szólóban és zenekarban muzsikálnak a népi hangszeresek, és mindeközben - mégha olykor tehernek tűnik is a néptánc tanulása, - egy másik, tisztább világba csöppenünk. Mindehhez a neoreneszánsz templomtér, az esti fények különleges atmoszférát teremtenek. Találkozunk a Templomtéren a Pünkösd utáni kedd délután 17:30-kor! Imádkozzunk jó időért!

Last modified on Friday, 03 June 2022 13:18