Tagozat választás

Kedves 8. évfolyamos Diákok és Szülők! A 2022/2023-es tanévben induló tagozatos képzés jelentkezéshez IDE KELL KATTINTANI. Határidő: június 14. kedd, 24:00 óra. Jelentkezni kell matematika tagozatra, angol nyelv tagozatra, vagy általános tagozatra. A tagozatos jelentkezés két tanévre jelent elköteleződést. A tagozat választás mellett választhatnak orientációt is; aki nem választ orientációt, általános irányultságot választ. A második idegen nyelvi jelentkezésnél az angol nyelv, a francia nyelv, a német nyelv és a spanyol nyelv közül kell választani. 

A nyelvnél - a sorrend figyelembevételével - két lehetőséget kell bejelölni.

Kérjük, hogy minden 8. évfolyamos diák töltse ki a jelentkezést!

HATÁRIDŐ: jÚNIUS 15. KEDD. 24:00 ÓRA

Elérhető:
http://jezsu.hu/online/tagozat/

Last modified on Friday, 10 June 2022 10:40