Könyvtári tankönyvek leadása június 14-én, kedden!

Tisztelt Szülők és Diákok! Június 15-én véget ér a tanítás. A könyvtári tankönyveket június 14-én kedden kell visszajuttani a könyvtárnak illetve a szaktanároknak. A biológia, földrajz és kémia könyveket a szaktanárok fogják beszedni, a többi tantárgy könyveit az osztályfőnökök. IDE KATTINTVA látható azoknak a könyvtári tankönyveknek évfolyamonkénti listája, melyeket az osztályfőnökök szednek be. Azoknak az osztályoknak, akik egyéb programok miatt más időpontban adják be a könyvtári tankönyveket, az osztályfőnök ad tájékoztatást (a diákoknak és szüleiknek is) a megváltozott időpontról. Kérjük, leadás előtt ellenőrizzék, hogy a könyvtári tankönyv első oldalán található táblázatban a 2021-22-es tanév mellett szerepeljen a diák neve, ezzel igazolja, hogy visszaadta a könyvet. Köszönjük közreműködésüket!

Last modified on Friday, 10 June 2022 12:55