...áció! - Iskolai program - június 13-15.

...ÁCIÓ! Június 13. hétfő, 8:00-12:30. Ignác nap. Szabadtéri program, hozzatok naptejet, sapkát, ivópalackot!  Utána ebéd, napközi a szokásos módon. A nyelvi táborok (angol, német, francia) legis-legis-legutolsó jelentkezési határideje!!!!
...KÁCIÓ! Június 14. kedd, 8:00-11:35 Tanítási nap, évértékelés az osztályfőnökkel. Könyvtári tankönyvek leadása, osztálytermek rendbe tétele. Ezen a napon mindent haza kell vinni!!!  Ebéd, napközi a szokásos módon.
...AKÁCIÓ! Június 15. szerda, 9:00-12:00 DÖK nap,  helyszín: a Szent György Sportcsarnok mellett. Szabadtéri program,...

piknik, hozzatok naptejet, sapkát, ivópalackot, plédeket. Lesz rendőrségi, tűzoltó és mentős bemutató, focibajnokság, élménypark és sok érdekes program. A szóbeli érettségik miatt az osztálytermekbe NEM megyünk vissza. Ebéd, napközi igény szerint a szokásos módon.
...VAKÁCIÓ!Táborok, kirándulások, pihenés, napozás, egyetek finomakat, játsszatok jókat, imádkozzatok sokat, nőljetek nagyra!

Last modified on Friday, 10 June 2022 14:19