Nyári közösségi szolgálati lehetőség a Miskolci Egyetemen Featured

A Miskolci Egyetem Közösségi Szolgálati Irodája által a nyári szünetre kínált alábbi IKSZ-es lehetőségeket. Multilingual kirándulások, kézműveskedés, és közös társasozás külföldi diákokkal. Jelentkezés: DR. JUHÁSZ ORCHIDEA irodavezetőnél, telefon: +46...

Miskolci Egyetem Közösségi Szolgálati Iroda, 3515 Miskolc-Egyetemváros A/1. mfsz. 31-32, https://www.facebook.com/koszime

Milyen feladatokra lehet jelentkezni?

1.) Multilingual Uni Trip - minden csütörtök (egész napos program)
Külföldi egyetemistákkal együtt az általunk szervezett kiránduláson, túrán, városnézésen való részvétel.
Feladat: a program alatt angol nyelvű kötetlen beszélgetés a külföldi hallgatókkal, ill. esetleg magyar nyelv gyakorlás az idegen nyelvű résztvevőkkel (amennyiben igénylik).
Feltétel: társalgási szintű angol nyelvtudás. Nyitott, kommunikatív diákok jelentkezését várják!

2.) Egyedi kitűzők készítése - bármikor munkaidőben, előzetes egyeztetés alapján
A Közösségi Szolgálati Iroda egyedi, kézzel készített ajándéktárgyakat használ promóciós céljaira (kizárólag nonprofit alapon!).
Feladat: 44 mm-es kör alakú papírlapra rajzok, feliratok készítése, amelyekből egyedi fém kitűzőket gyártunk.
Feltétel: jó rajzképesség. Kreatív, önálló ötletek mentén dolgozni képes diákok jelentkezését várják, főként művészeti tagozatokról (ez utóbbi nem feltétel)!

3.) Társasjátékos, közösségi játékos foglalkozásainkon segítő tevékenység végzése - heti rendszerességgel, változó időpontban, előzetes egyeztetés alapján
A Közösségi Szolgálati Iroda különböző ingyenes játékos programokat szervez az egyetem hallgatói, fiatal sportolók, táborozó gyerekek számára. Ezekhez a programjainkhoz keresünk segítőket.
Feladat: egyszerű "party" társasjátékok, közösségi játékok betanulása és megtanítása a résztvevőknek.
Feltétel: nincs speciális feltétel. Aktív, nyitott, kommunikatív diákok jelentkezését várják!