Adategyeztetés határideje szeptember 1!

Minden diákunkat és szüleiket kérjük, hogy szeptember 1. előtt végezzék el az adategyeztetést IDE KATTINTVA! A nevelési igazgatóhelyetes asszony kérése a szülőkhöz:
Tisztelt Szülők! Kérjük régi diákjaink szüleit, akik már előző években is kitöltötték az adatlapot, ellenőrizzék, és amennyiben változás történt, frissítsék az adatokat. Új diákjaink szüleit pedig arra kérjük, hogy TÖLTSÉK KI az adatlapot. Belépés a felületre IDE KATTINTVA a gyermek oktatási azonosítójával és születési dátumával. HATÁRIDŐ: 2022. SZEPTEMBER 1. CSÜTÖRTÖK! Az Adategyeztetés online felület...

az iskolánkba járó gyermek és a szülők adatait tartalmazza. A megadott adatok (kivéve szülői felajánlás) jogszabályi kötelezettség miatt történő adatkezelésnek minősülnek a köznevelési törvény 41§ (4) bekezdése értelmében, és vonatkoznak rá a biztonságos adatkezelés (GDPR) szabályai.

Az adategyeztető felület az alábbi linken érhető el: https://jezsu.hu/online/adategyeztetes/

Tisztelettel:

Dr. Bukovszki Edit
nevelési igazgatóhelyettes

Last modified on Thursday, 25 August 2022 14:30