"Valljuk meg!" - Pályázati felhívások katolikus diákoknak Featured

Hogyan vallod meg hitedet? Készíts spot-ot, (minivideo) vagy dokumentáld ötleteidet! A katolikus Pedagógiai Intézet két pályázatot hirdet a katolikus diákok számára a 2022-es népszámlálás kapcsán. RÉSZLETEKÉRT IDE KATTINTS! Határidő: 2022. október 10.
A pályázatok címe:

1. "Valljuk meg!" - Spot-pályázat Gondoljátok végig és korunk modern eszközeinek segítségével jelenítsétek is meg, mit jelent az, hogy "Megvalljuk, római katolikusok/görögkatolikusok vagyunk!" A pályázni kívánó diákok készítsenek mobiltelefonnal figyelemfelkeltő spotot arról, hogy „Megvalljuk, római katolikusok/görögkatolikusok vagyunk!” 2. A spot max. 30 másodperc időtartamú lehet. 

2. "Van egy ötleted? Szólítsunk meg, hogy valljuk meg közösen…" A pályázni szándékozó diákok kreativitására bízzuk, milyen formában buzdítanak arra, hogy „Valljuk meg, hogy római katolikusok/görögkatolikusok vagyunk” Feladat: a kor modern eszközeinek segítségével dokumentálják és jelenítsék is meg, az ötleteiket.

 

Last modified on Wednesday, 28 September 2022 14:55