TÁJÉKOZTATÓ A KÖZPONTI ÍRÁSBELI FELVÉTELI VIZSGÁRÓL

A központi írásbeli vizsga időpontja: 2023. január 21. (szombat) 10.00 óra. Kérjük, hogy a vizsga napján a diákok legkésőbb 9.20 – 9.35 között érkezzenek meg. A felvételizők szülei az iskolaudvarig kísérhetik a tanulókat. A vizsga lebonyolításról IDE KATTINTVA olvashatnak bővebben. Minden felvételiző

részére elektronikusan elküldtük a Vizsgabehívót a központi írásbeli vizsgára.
Minden felvételiző hozzon magával személyazonosításra alkalmas igazolványt (diákigazolvány vagy személyi igazolvány).
A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható.
A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.
A dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű golyóstollal kell elkészíteni.
Betegség ill. akadályoztatás esetén a csatolt tájékoztató részletes útmutatót ad.
A kijavított felvételi dolgozatok megtekinthetők: 2023. január 27-én (pénteken) 8.00-16.00 óráig a Szent Ignác épület földszintjén.
Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Last modified on Tuesday, 24 January 2023 12:26