TUDOMÁNY, TÁRSADALOM, SPIRITUALITÁS - TÉMAHÉT MINDEN KOROSZTÁLYNAK március 20-24.

Kedves Diákok! A TUDOMÁNY, TÁRSADALOM, SPIRITUALITÁS TÉMAHÉT célja, hogy a tantermi oktatás kereteit egy kicsit kitágítsuk és a vendég előadók által új, érdekes, izgalmas dolgokat tudjunk meg a világról.  A héten lesznek olyan nyitott programok, amelyekre várjuk az érdeklődő jelentkezőket. Nagyon fontos, hogy a jelentkezési szándákodat mindig egyeztesd az órát tartó tanároddal! Csak akkor vehetsz részt, ha ő elenged az óráról. Kérem ebben a megértéseteket és együttműködéseteket. A hét teljes programját IDE KATTINTVA nézheted meg. A programokra EZEN A LINKEN tudsz jelentkezni. A Kínai napra a jelentkezés külön történik, ITTTartalmas és jó szórakozást kívánok! Üdvözlettel, Dr Bukovszki Edit nevelési igazgatóhelyettes

 

 

Last modified on Friday, 17 March 2023 13:09