Külföldi nyelvtanfolyam - levél a szülőkhöz

Kedves Szülők! A 9-11. évfolyamos diákok saját jezsus email címre kaptak kérdőívet a külföldi nyelvtanulással kapcsolatban, amelynek a kitöltési határideje 2019. november 21. A kérdőív célja, hogy...

megerősítsék a korábbi papír alapú jelentkezést a 2 hetes külföldi nyelvtanfolyamra. Kérjük, mindenki töltse ki a kérdőívet. Minden kérdésnél csak egy választ jelöljenek be a diákok. Ha angolból már van nyelvvizsgája a gyermeknek, akkor javasoljuk a német vagy francia nyelvterület választását.
A 9. évfolyamnál a csoportos szervezést javasoljuk, viszont a 11. évfolyam esetében az egyéni szervezés keretében való utazásnak vannak előnyei, mert nagyobb a biztosíték arra, hogy a célnyelvet többet használja a tanuló.
A nyelvtanfolyam dátumait a nyelviskolához és a kísérő tanárokhoz fogjuk igazítani, az alábbi dátumok nem véglegesek, irányadó jellegűek.
Üdvözlettel: Rivasz-Tóth Kinga igazgatóhelyettes
PS: Kérdés esetén az rtkinga@jezsu email címen tudnak megkeresni.

Last modified on Monday, 10 February 2020 12:04