• Programok
 • TANÓRÁN KÍVÜLI PROGRAMOK
 • SPORT
 • sporteredmenyek@jezsu.hu

sporteredmenyek@jezsu.hu Featured

Kedves Sportoló Diákjaink és Büszke Szüleik! Kérjük a sporteredményeket küldjék el az osztályfőnököknek és a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címre a Testnevelés Munkacsoport számára, hogy az  osztályokban, illetve az iskola közösségében megünnepelhessük. Kérjük, lehetőleg jó minőségű fotóval együtt küldjék, melyen jól látszik sportoló diákunk. Az diákolimpiai eredményeket és országos szakszövetség szervezésében a magyar bajnoki 1-3. helyezéseket publikáljuk az iskola honlapján, a többi eredményt az osztályközösségek szintjén tesszük közzé. Mindannyian büszkék vagyunk sikeres sportolóinkra! Az eredménnyel kapcsolatos adatok:

 

 • egy jó kép, amin látszik a versenyző arca is, az érem, kupa stb, de ha nem készült a versenyen jó kép, vagy a diák  sport felszerelésben van, az sem baj.
 • továbbá a következő adatok (amennyiben rendelkezésre állnak.)
  1. Az esemény pontos neve
  2. sportág neve,
  3. versenyszám leírása: Táv, kg, egyéni, csapat, ilyesmi, ha van
  4. Jelentősége (a gyerek, az iskola, a JEZSU-s sportpedagógia szempontjából - ha van ilyen info)
  5. Pontos dátum
  6. Helyszín
  7. Diák(ok) neve, osztálya, 
  8. Edzők, felkészítő tanárok neve(ha edzőt váltott, az előző edzők is)
  9. korcsoportok
  10. Hány induló közül, vagy mennyire kemény mezőny 
  11. ha esetleg korcsoportjában legfiatalabb vagy legkisebb valaki, vagy felversenyzett nagyobb korcsoportba stb
  12. ha volt sérülése és mégis megnyerte
  13. Hány éve sportol, mióta indul versenyeken
Last modified on Thursday, 01 December 2022 18:11