• TANÓRÁN KÍVÜLI PROGRAMOK
  • SPORT
  • sporteredmenyek@jezsu.hu

sporteredmenyek@jezsu.hu Featured

Kedves Sportoló Diákjaink és Büszke Szüleik! Kérjük a sporteredményeket küldjék el az osztályfőnököknek és a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címre a Testnevelés Munkacsoport számára, hogy az  osztályokban, illetve az iskola közösségében megünnepelhessük. Kérjük, lehetőleg jó minőségű fotóval együtt küldjék, melyen jól látszik sportoló diákunk. Az diákolimpiai eredményeket és országos szakszövetség szervezésében a magyar bajnoki 1-3. helyezéseket publikáljuk az iskola honlapján, a többi eredményt az osztályközösségek szintjén tesszük közzé. Mindannyian büszkék vagyunk sikeres sportolóinkra! Az eredménnyel kapcsolatos adatok:

• egy jó kép, amin látszik a versenyző arca is, az érem, kupa stb, de ha nem készült a versenyen jó kép, vagy a diák  sport felszerelésben van, az sem baj.
  • továbbá a következő adatok (amennyiben rendelkezésre állnak.)
    1. Az esemény pontos neve
    2. sportág neve,
    3. versenyszám leírása: Táv, kg, egyéni, csapat, ilyesmi, ha van
    4. Jelentősége (a gyerek, az iskola, a JEZSU-s sportpedagógia szempontjából - ha van ilyen info)