• Programok
  • TÁBOROK
  • Nyelvtáborok
  • Német nyelvi nyári tábor JEZSU-s diákoknak

Német nyelvi nyári tábor JEZSU-s diákoknak

7-11. évfolyamok számára ♦ Időpont: június 14-18. ♦ Heti óraszám: 25 óra ♦ Tudásszintnek megfelelő csoportbeosztás ♦ Beszédközpontú, játékos feladatok ♦ Élményalapú tanulás ♦ Ismerkedés az egyes nyelvvizsga típusokkal, mintafeladatsorok megoldása ♦ További információ és jelentkezés: Koseczki Tamásné (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), Novák Bernadett (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) és Őrfiné Kovács Kinga (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) nyelvtanároknál.

Last modified on Monday, 17 May 2021 13:58