• Programok
  • TÁBOROK
  • Nyelvtáborok
  • „ZSÖTEM” FRANCIA KEZDŐ NYELVI TÁBOR A JEZSUBAN!

„ZSÖTEM” FRANCIA KEZDŐ NYELVI TÁBOR A JEZSUBAN!

Szeretnél megismerkedni a francia nyelv és kultúra alapjaival? Próbáld ki! :-) Bármilyen korosztályból, bárki jöhet, aki kedvet érez egy szép, dallamos világnyelv megismeréséhez. Játékos feladatok, alap kommunikáció, francia dalok, pétanque golyójáték és sok minden más érdekesség vár rád! Kezdő szinten, intenzív francia nyelvi tábor indul 2017. június 19-től június 23-ig, napi 4 órában. 5-6-7-8. évfolyamosokat is szeretettel várunk, illetve nagyokat is, akik egy harmadik idegen nyelvet is kipróbálnának, hiszen ahogy a mondás is tartja, "Ahány nyelv, annyi ember!" Jelentkezési határidő: június 18. Érdeklődni Kóródy Judit tanárnőnél lehet a 06-70-205-78-30-as telefonszámon, vagy a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címen. A tábor időtartama: június 19-23. (napi 4 óra, 9.00-13.00-ig) Addig is „Au revoir” mindenkinek :-)