Jelentkezés a központi írásbeli vizsgára

Kedves Felvételizők! Letölthető a JELENTKEZÉSI LAP A KÖZPONTI ÍRÁSBELI VIZSGÁRA, amelyet a KÖZPONTI írásbeli vizsgához kell kitölteni. Aki a Fényi Gyula Jezsuita Gimnáziumban szeretné megírni a központi írásbeli vizsgát, kérjük, 2020. december 4-ig juttassa el iskolánkba a kitöltött jelentkezési lapot. A tanulóknak e jelentkezési lap benyújtásával kell jelentkezni a központi írásbeli vizsgára. Ez a jelentkezési lap csak a központi írásbeli vizsgára vonatkozik, nem tévesztendő össze...

a felvételi eljárásban használatos jelentkezési lappal, amelyet a középfokú iskolákba való jelentkezéskor kell majd használni. A jelen eljárásban szereplő jelentkezési lapot abba a vizsgát meghirdető középiskolába kell a tanulónak benyújtania, ahol a központi írásbeli vizsgát meg kívánja írni. A tanuló maga dönti el, melyik vizsgaszervező intézménybe nyújtja be a központi írásbeli vizsgára való jelentkezési lapját, függetlenül attól, hogy a későbbiekben a felvételi eljárás keretében melyik középfokú intézménybe kíván majd jelentkezni, és milyen jelentkezési sorrendet jelöl meg. A beiskolázás rendjéről az Oktatási Hivatal honlapján található részletes tájékoztatás.

Last modified on Tuesday, 08 December 2020 12:28