TÁJÉKOZTATÓ A KÖZPONTI ÍRÁSBELI FELVÉTELI VIZSGÁRÓL

A központi írásbeli vizsga időpontja: 2021. január 23. (szombat) 10 óra  Kérjük, hogy a vizsga napján a diákok 9.40-re érkezzenek meg. Az írásbeli vizsgát az iskolákra vonatkozó veszélyhelyzeti szabályok betartásával szervezzük.
Minden felvételiző részére postán elküldtük a Vizsgabehívót a központi írásbeli vizsgára és a szülőknek szóló tájékoztató levelünket, amely IDE KATTINTVA olvasható. Minden diák hozzon magával...

személyazonosításra alkalmas igazolványt (diákigazolvány vagy személyi igazolvány).
A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön (vonalzó, körző, szögmérő) kívül más segédeszköz (pl. zsebszámológép) nem használható.A dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű golyóstollal kell elkészíteni. A kijavított felvételi dolgozatok megtekinthetők: 2021. február 1-jén (hétfőn) 8-16 óráig a Szent József épületben.
Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Last modified on Friday, 15 January 2021 09:14