Szóbeli felvételi pótnap - március 18.

Kedves Felvételiző Diákok! Kedves Szülők! A járványügyi helyzet alakulása miatt gimnáziumunk március 18-án tartja a szóbeli felvételi napok ideje alatt karanténban lévő hozzánk jelentkezett diákok pótfelvételijét. Erről az érintett családokat e-mailben értesítettük. A március 18-i pótnap után a lehető leghamarabb fogjuk közzé tenni ...

a nyolc évfolyamos képzésre jelentkezők ideiglenes sorrendjét .

Felhívjuk a felvételizők figyelmét, hogy a járványügyi helyzet alakulása miatt az idei tanévben a februárban közölt felvételi eljárásrendhez tartozó fontos dátumok MEGVÁLTOZTAK:

• A felvételizők között előfordulható megbetegedések miatt a szóbeli pótfelvételi határideje kitolódott: 2021. március 19-ig.
  • az iskoláknak az ideiglenes sorrendet: 2021. március 22-ig kell közzé tenniük
  • a SORREND MÓDOSÍTÁS ÚJ DÁTUMA: 2021. március 23-24.
  • a módosított tanulói adatlapot az Oktatási Hivatalnak 2021. március 25-ig kell megküldeni.
  • Iskolánk 2021. április 30-ig értesíti az érintett tanulókat, ill. az iskolákat arról, hogy kiknek lett sikeres a felvételije gimnáziumunkba.

Last modified on Friday, 12 March 2021 12:00