Az 5. osztályba jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje Featured

Kedves Felvételiző Diákok! Kedves Szülők! Lezajlottak a nyolc évfolyamos képzésre jelentkezők felvételi vizsgái. Az eredmények és a jelentkezések alapján kialakult ideiglenes sorrend IDE KATTINTVA MEGTEKINHETŐ.
A felvételi eljárás során iskolánkban maximálisan 100 pont érhető el. Az elért pontokat a központi írásbeli pontjainak 50 %-a (max. 50 pont), a hozott tanulmányi eredmények pontjai – 5 tantárgy 3. év végi és 4. félévi eredményei (max. 25 pont) és a szóbeli felvételin szerezhető matematika, magyar és elbeszélgetés átszámított összpontszámai (max. 25 pont) adják egy tizedesjegyig számolva. A sport tagozatra  ...

azok a tanulók kerülhetnek be, akik legalább 33 pontot értek el a testnevelés szintfelmérésen.
Felhívjuk a felvételizők figyelmét, hogy a járványügyi helyzet alakulása miatt az idei tanévben a februárban közölt felvételi eljárásrendhez tartozó fontos dátumok MEGVÁLTOZTAK:

• A felvételizők között előfordulható megbetegedések miatt a szóbeli pótfelvételi határideje kitolódott: 2021. március 19-ig.
  • az iskoláknak az ideiglenes sorrendet: 2021. március 22-ig kell közzétenniük
  • a SORREND MÓDOSÍTÁS ÚJ DÁTUMA: 2021. március 23-24.
  • a módosított tanulói adatlapot az Oktatási Hivatalnak 2021. március 25-ig kell megküldeni.
  • Iskolánk 2021. április 30-ig értesíti az érintett tanulókat, ill. az iskolákat arról, hogy kiknek lett sikeres a felvételije gimnáziumunkba.
Last modified on Friday, 19 March 2021 10:37