• Felvételizőknek
  • Jelentkezési lapok

A NÉGYÉVFOLYAMOS KÉPZÉSre való jelentkezés határideje: 2022. február 18!
1. Központi jelentkezési lap: A négyévfolyamos képzéshez a középfokú felvételi eljárásban a felvételi lapok (tanulói adatlap és jelentkezési lapok) kitöltését a jelentkező általános iskolája végzi. Kérjük, hogy a központi jelentkezési lapon a 7. osztályos év végi, és a 8. osztályos félévi bizonyítvány eredményeit tüntessék fel!
2. Gimnáziumunk saját jelentkezési lapja TT letölthető.
3. Lelkipásztori jellemzés, letöltése ITT

Last modified on Friday, 14 January 2022 13:11

A NYOLCÉVFOLYAMOS KÉPZÉSRE a jelentkezés egyénileg történik. Határidő: 2022. február 18.
1. Központi jelentkezési lap:  Az ONLINE KITÖLTENDŐ KÖZPONTI JELENTKEZÉSI LAP DE KATTINTVA ELÉRHETŐ! Az egyéni jelentkezés menetének részletes ismertetője megtekinthető ITTKérjük, hogy ezen a Központi jelentkezési lapon gyermekük 3. osztályos év végi, és 4. osztályos félévi bizonyítvány eredményeit tüntessék fel!
2. Gimnáziumunk saját jelentkezési lapja ITT letölthető.
3. Lelkipásztori jellemzés, letölthető ITT

Last modified on Friday, 28 January 2022 14:06