• Felvételizőknek
  • Jelentkezési lapok

A NÉGY ÉVFOLYAMOS KÉPZÉShez két jelentkezési lapot kell kitölteni:.
1. Központi jelentkezési lap: A négyévfolyamos képzéshez a középfokú felvételi eljárásban a felvételi lapok (tanulói adatlap és jelentkezési lapok) kitöltését a jelentkező általános iskolája végzi. Kérjük, hogy a központi jelentkezési lapon a 7. osztályos év végi, és a 8. osztályos félévi bizonyítvány eredményeit tüntessék fel!
2. Gimnáziumunk saját jelentkezési lapja IDE KATTINTVA letölthető.
3. Lelkipásztori jellemzés, letöltése IDE KATTINTVA.
Határidő: 2021. február 19!

Last modified on Monday, 15 February 2021 13:29

A NYOLC ÉVFOLYAMOS KÉPZÉSRE a jelentkezés egyénileg történik. Két jelentkezési lapot kell kitölteni:
1. Központi jelentkezési lap: Online kitöltendő. Az egyéni jelentkezés menetének részletes ismertetője megtekinthető ITT, és a jelentkezési lap kitöltendő ITT. Kérjük, hogy a Központi jelentkezési lapon gyermekük 3. osztályos év végi, és 4. osztályos félévi bizonyítvány eredményeit tüntessék fel!
2. Gimnáziumunk saját jelentkezési lapja IDE KATINTVA letölthető.
3. Lelkipásztori jellemzés, letölthető IDE KATTINTVA.
Határidő: 2021. február 19!

Last modified on Monday, 15 February 2021 13:28