• Felvételizőknek
  • Szóbeli felvételi
Kedves Szülők! Kedves Felvételiző Diákok! A négyévfolyamos képzésre jelentkezők számára a szóbeli felvételit iskolánkban 2021. február 25-én és 26-án (péntek-szombat) szervezzük. A jelentkezési határidőt követően - az összesítés alapján - szerdáig, minden jelentkezőt értesítünk a pontos időpontról. A szóbeli felvételi folyamat részletei IDE KATTINTVA olvashatók.
Last modified on Thursday, 27 January 2022 11:49

Kedves Szülők! Kedves Felvételiző Diákok! A nyolcévfolyamos képzésre jelentkezők számára a szóbeli felvételit iskolánkban 2021. március 4-én és 5-én (péntek-szombat) szervezzük. A jelentkezési határidőt követően - az összesítés alapján - szerdáig, minden jelentkezőt értesítünk a pontos időpontról. A szóbeli felvételi folyamat részletei IDE KATTINTVA olvashatók.

Last modified on Thursday, 27 January 2022 11:48