• Felvételizőknek
  • Szóbeli felvételi

Kedves Felvételiző Diákok és Szüleik! IDE KATTINTVA tekinhetik meg a felvételi eljáráshoz szükséges részletes információt. Tartalom: beküldendő anyagok listája, a szóbeli vizsgák lebonyolításának rendje, időpontjai, pótnapok, illetve a felvételi pontszám kiszámításának módja.

Last modified on Monday, 09 May 2022 12:31
Kedves Szülők! Kedves Felvételiző Diákok! A négyévfolyamos képzésre jelentkezők számára a szóbeli felvételit iskolánkban 2021. február 25-én és 26-án (péntek-szombat) szervezzük. A jelentkezési határidőt követően - az összesítés alapján -  minden jelentkezőt értesítünk a pontos időpontról. A szóbeli felvételi folyamat részletei IDE KATTINTVA olvashatók.
Last modified on Monday, 09 May 2022 12:49

Kedves Szülők! Kedves Felvételiző Diákok! A nyolcévfolyamos képzésre jelentkezők számára a szóbeli felvételit iskolánkban 2021. március 4-én és 5-én (péntek-szombat) szervezzük. A jelentkezési határidőt követően - az összesítés alapján -  minden jelentkezőt értesítünk a pontos időpontról. A szóbeli felvételi folyamat részletei IDE KATTINTVA olvashatók.

Last modified on Monday, 09 May 2022 12:50
Friday, 10 February 2017 15:26

Segédanyag a hittan felvételihez

Letölthető IDE KATTINTVA  az a néhány oldalas segédanyag, melyet a felvételiző nyolcadikosok számára állítottunk össze.  Forgassátok haszonnal! Szeretettel ajánljuk mindenki másnak is, akit érdekelnek keresztény hitünk életet adó igazságai.

Last modified on Monday, 09 May 2022 12:51