A felvételizők ideiglenes sorrendje Featured

Kedves Felvételizők! A 2023/2024-es tanév ideiglenes felvételi rangsora az alábbi linkekre kattintva megtekinthető: 
NYOLC ÉVFOLYAMOS képzésre jelentkezők  ideiglenes sorrendje; NÉGY ÉVFOLYAMOS képzésre jelentkezők ideiglenes sorrendje
Az ideiglenes rangsor tájékoztató jellegű. 2023. március 21-23. között van lehetősége a jelentkezőknek, ill. a szülőknek a tanulói adatlapon megjelölt iskolák és tagozatok sorrendjének a módosítására, valamint az új tagozat/tagozatok felvételére a tájékoztatóban leírtak szerint. Az ezzel kapcsolatos útmutató az Oktatási Hivatal honlapján IDE KATTINTVA megtalálható. 


https://www.oktatas.hu/kozneveles/kozepfoku_felveteli_eljaras/kozepfoku_felveteli_modositott_jelentkezes_2023

Last modified on Friday, 17 March 2023 11:56