Felvételi előkészítő nyolcadikosoknak - jelentkezés folyamatosan

Indul a jelentkezés!  Előkészítő tanfolyam az általános iskolák 8. évfolyamos tanulói számára Ambrus Judit (matematika) és Varga Péter (magyar nyelv és irodalom) szakos tanárok vezetésével. Beiratkozás az iskolai nyílt napokon, az első alkalommal és folyamatosan is lehetséges, IDE KATTINTVA, AZ ŰRLAP kitöltésével. Az első három foglalkozás időpontja: október 8., október 22. és november 05. délelőtt 9:00-12:00.  A további időpontok...

folyamatosan kerülnek kiírásra! Az írásbeli és szóbeli felvételire való felkészítésre 10 + 2, egyenként 90 perces alkalmat tervezünk. Helyszín:  Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda (JEZSU) Fényi Gyula tér 2-12. További információért érdeklődjön a 30/742-5963 -as számon, vagy a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen!

Last modified on Thursday, 13 October 2022 07:57