Vidd az örömhírt!

„Vígan hirdetem az igazságosságot a nagy gyülekezetben; íme, nem tartom vissza ajkamat, te tudod, óh Uram! Igazságosságodat nem rejtem el szívemben, ...”(Zsolt 40,11-12) A legtermészetesebb emberi dolgok egyike, hogy ha öröm ér bennünket, nem akarjuk, nem tudjuk magunkban...

tartani, meg szeretnénk osztani másokkal. S ráadásul az én örömem nem kevesebb lesz ezáltal, hanem egyre növekszik bennem is!

Jézus azt kéri a követőitől, hogy adják át mindenkinek a megváltás örömhírét. Minden keresztény embernek, így nekem is, neked is felelőssége van abban, hogy ismerik-e a körülöttünk élő emberek az Evangéliumot! Hirdetnünk kell szavainkkal, sugároznunk mosolyunkkal, bizonyítanunk tetteinkkel! Nem mindig könnyű feladat, de a mi örömünk is megsokszorozódik, ha sikerül. Próbáljuk megtenni ezen a héten!

Last modified on Sunday, 18 April 2021 14:29