• Lelkiség
  • Lelkészségi hírek
  • Nagyböjti online lelkinap - keresztútjárás diákoknak, szülőknek, tanároknak

Nagyböjti online lelkinap - keresztútjárás diákoknak, szülőknek, tanároknak

Március 30-án lelkinapot tartunk iskolánk diákjainak, tanárainak és a kedves szülőknek. A vírushelyzet miatt továbbra is csak a digitális tér lehetőségeivel élhetünk, hogy mégis együtt készüljünk Húsvétra, a legfontosabb keresztény ünnepre. A szülők számára a lelkinap linkje 13:30-tól válik elérhetővé. A diákok, együtt, reggel 8-tól, a tanárok 10:30-tól  indulnak el a digitális keresztúton, melynek közös témája: “A veszteségben megtalálni az életet”. Ez a mely gondolat ...

szorosan kapcsolódik a Húsvét misztériumához és a jelen helyzet nehézségeihez. Segítségül, hogy életünknek erre - a talán legnehezebb - kihívására válaszolni tudjunk, a lelkinapon a keresztútjárást tesszük a középpontba.
Szeretettel várunk mindenkit! A szükséges linkeket a lelkészségtől, az osztályfőnöktől, illetve a szülői munkaközösségtől kapjátok meg.

Last modified on Friday, 26 March 2021 13:43