• Lelkiség
  • Lelkészségi hírek
  • Gyere, vegyünk részt együtt a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson!

Gyere, vegyünk részt együtt a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson!

Ugye, te is jössz? A JEZSU-nak ott a helye ezen a történelmi eseményen! 2021. május 31-ig jelentkezhetünk az 52. Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus ifjúsági programjaira. Beszélj osztályfőnököddel vagy jelentkezz a lelkészségen. A Kongresszus időpontja: Budapest, 2021. szeptember 5-12. Életre szóló...

élmények, ifjúsági programok várnak, többek között: 

  • Szeptember 10. péntek ÁKOS KONCERT ÉS FORRÁSPONT IFJÚSÁGI EST,
  • Szeptember 11. szombat CSALÁDI NAP, majd ÉRSEKI SZENTMISE ÉS EUCHARISZTIKUS GYERTYÁS KÖRMENET
  • Szeptember 12. STATIO ORBIS ÜNNEPI ZÁRÓMISE FERENC PÁPÁVAL a Hősök terén

A NEK részletes programját IDE KATTINTVA nézheted meg. 

A szervezők 16. évüket betöltött önkénteseket várnak, akik segítenek a nagyszabású rendezvény lebonyolításában. Az önkéntesek nyáron képzést kapnak. Önkéntesség részletei és regisztráció a NEK honlapján.

 

Last modified on Tuesday, 25 May 2021 15:22