Novéna jezsuita hivatásokért

Kedves JEZSU Közösség! Ha szeretnétek, hogy a jövőben is legyenek jezsuiták, imádkozzáok velünk ezt a novénát, vagyis kilenc napos imát, melyet november második hetében szoktunk imádkozni. Minden imakártya tartalmaz egy rövid témagondolatot a napra, és egy fohászt. Kilenc naponn át arra kérjük az Urat, hogy hívjon el nagylelkű férfiakat a jezsuita szerzetesi életre. A képekre egyenként kattintva kinagyítható és jól olvasható mindegyik imakártya. Persze nemcsak novemberben, mindig imádkozhatunk jezsuita hivatásokért!

 

1. nap 2. nap 3. nap
01 Novena Isten jelenlete Nagy 02 Novena Isten dicsosege Nagy 03 Novena Minden Nagy
4. nap 5. nap 6. nap
04 Novena Tarsak Jezusban Nagy 05 Novena Bizalom Nagy 06 Novena Kapcsolatok Nagy
7. nap 8. nap 9. nap
07 Novena A cel Nagy 08 Novena Halasnak lenni Nagy 09 Novena Suscipe Nagy

 Az imakártyákat Janka György készítette

    

  

  

Last modified on Friday, 11 November 2022 16:23