• Iskolánkról
  • Dokumentumok
  • Archívum
  • Adventi gyertyagyújtás és hajnali rorate beosztások

Adventi gyertyagyújtás és hajnali rorate beosztások

A JEZSU adventi rorate szentmisék november 30-tól kedd, csütörtök és péntek reggel, 6:30-kor lesznek a templomban. Osztályok beosztása: kedd: 12. évf., 11. évf., 6. évf., csütörtök: 9. évf., 8A és 8S, 5. évf., péntek: 10. évf., 8B, 7. évf. A roratékon a szülői részvételről külön szabály rendelkezik, melyet...

az AKTUÁLIS JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRSREND is tartalmaz. Reggeli a kollégistáknak: rorate után. Kérjük a 11.12. évfolyamos kollégistákat, keddi napokon a pultnál külön kérjék el ELVIHETŐ reggelijüket, és vigyék magukkal a 0. órára.  
Az adventi gyertyagyújtást hétfőnként tartjuk. Helyszín: templom előtti tér, a nagy adventi koszorú körül. 9-12. évfolyam: 7:55-kor. A gyertyagyújtás után a szokásos H1 osztályfőnöki óra következik. 5-8. évfolyam: a H1 után. Kérjük az osztályokat, hogy a H1-et követően rögtön menjenek a templomtérre.

Last modified on Friday, 22 April 2022 10:17