• Iskolánkról
  • Fejlesztések
  • Közös tér
  • Kezdődik a többfunkciós csarnok építése

Kezdődik a többfunkciós csarnok építése

Az elmúlt nyolc évben kiszámítható hazai viszonyok között sokat dolgoztunk, hogy iskolánk keresztény értékek szerint jobban szolgálhassa diákjait, a családokat és az avasi lakótelep környezetében lakókat. A pedagógiai innovációval együtt

küldetés- és felelősségtudattal a természetes és az épített környezetet is fejlesztettük. A „Közös tér” (KÖT) programunkban iskolánk zöld területét és egy többfunkciós csarnok építését terveztük. 2016-ban Magyarország kormánya tervünket megfontolta és támogatásra érdemesnek találta. Ennek következménye, hogy pénzügyi támogatást szavazott meg, amiből a következő hónapokban egy több funkciós csarnokot építünk. Ezt a csarnokot 2019. év elején vehetik használatba a jezsuita gimnázium és kollégium diákjai, a családok, valamint a partner sport intézmények. Az alapkő ünnepélyes elhelyezése április 21-ére tervezzük. Az építkezés és a park fejlesztése áprilisban elkezdődik.

Last modified on Thursday, 12 April 2018 09:48