Újabb szigorítás az iskola járványügyi eljárásrendjében

Rate this item
(0 votes)

Tisztelt Szülők, Diákok, Tanáraink és Munkatársaink!  A JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRÁSRENDBEN a 13. illetve a 21-22. pontban olvashatják el az intézménybe való belépés és a maszk viselés szigorított szabályait, melyeket szeptember 15-én léptetünk életbe. Kérjük, kísérjék figyelemmel az Eljárásrend változásait, és annak minden pontját fegyelmezetten és következetesen tartsák be, hogy elkerüljük a fertőzést és továbbra is zavartalanul, közösségben tanulhassunk. 

 13. Az intézménybe kizárólag a Fényi Gyula tér felőli főportán szabad belépni.

21. Az iskola közösségi tereiben, ahol a nem biztosítható a járványügyi távolság - akár zárt térben, portán, folyosókon, gazdasági irodában, a titkárság előtt, ebédhez sorakozásnál, akár a szabadban - a maszk viselése KÖTELEZŐ.
22. Tanórán a tanár feladata biztosítani a szükséges járványügyi távolságot a diákok között. A csoportbontás miatt a tanórák 90%-ában a feltételek adottak. Amennyiben mégis előforul, hogy helyhiány miatt a távolság nem bíztosíthtó, a maszk viselése kötelező. 

Read 1724 times Last modified on Monday, 06 September 2021 11:11