• Iskolánkról
  • Információk
  • Járványügyi eljárásrend
  • Mit tegyen a szülő? - Az Országos Házi Gyermekorvosi Kollegiális Szakmai Vezetői Hálózat tájékoztatója gyermekes családok számára

Mit tegyen a szülő? - Az Országos Házi Gyermekorvosi Kollegiális Szakmai Vezetői Hálózat tájékoztatója gyermekes családok számára

Rate this item
(0 votes)

Beteg a gyerek? Telefonos diagnózis? Teszt, karanén? Mikor mehet ismét iskolába? Hogyan kap igazolást? Gyermekeknél, teszt nélkül a koronavírus fertőzés valójában megkülönböztethetetlen más, az őszi-téli náthás-hurutos időszakban gyermekek között gyakori, banális vírusos betegségtől, egyszerű megfázástól, influenzától, gyomorrontástól. IDE KATTINTVA olvasható, hogyan járjunk el és mire számíthatunk, ha gyermekünk beteg lesz.

Read 1402 times Last modified on Monday, 06 September 2021 11:09