Járványügyi intézkedések - Felhívás a szülők és diákok felé Featured

Rate this item
(0 votes)

Tisztelt Szülők és Diákjaink! A járványügyi előírások - maszkviselés, távolság tartás, testhőmérséklet mérés, fertőtlenítés - maximális betartása mellett is azt tapasztaljuk, hogy a felső légúti betegségek és a COVID fertőzések száma növekszik az iskolában. Sajnos egyre több diákunk betegszik meg, és számosan vannak, akiknek védettség hiányában járványügyi megfigyelés alá (karanténba) kell vonulniuk.  Az iskola gondoskodik az előrehaladáshoz szükséges...

információk (feldolgozott anyag, házi feladatok) megküldéséről  a tanulók számára.
Annak érdekében, hogy az intézménybe belépőket ellenőrizni tudjuk, kérjük, hogy a portán keresztül közlekedjenek. Az intézménybe továbbra is csak védettségi igazolvánnyal lehet belépni. A teherbejárat csak járműforgalomra használható.
Kérünk mindenkit, hogy a közösség egészségének és a tanítás-tanulás folytonosságának megőrzése érdekében az óvintézkedéseket fokozottan tartsák be! Csak teljesen egészséges diák jöhet az iskolába!
Továbbra is kérjük és javasoljuk a vírus elleni oltás(ok) felvételét.

Read 768 times Last modified on Wednesday, 19 January 2022 13:15