• Iskolánkról
  • Kapcsolat
  • Fényi Alumni
  • Segítenek az öregdiákok! - Most jelentkezz, ha mentort keresel

Segítenek az öregdiákok! - Most jelentkezz, ha mentort keresel

Kedves Felsősök! A Jezsu Alumni most is teljes erőbedobással készen áll, hogy segítsen a tanulásban és az érettségire készülésben. Ha szeretnél öregdiák segítséggel tanulni, jelentkezz most! A JELENTKEZÉSI FELÜLET IDE KATTINTVA elérhető. Siessetek a jelentkezéssel, mert elfogynak! Jelöld be a tantárgyat, és az "egyéb megjegyzés"hez írd be, hogy pontosan mire van szükséged, miben szeretnél fejlődni, mi pedig igyekszünk megtalálni azt az öregdiákot, aki a lehető legjobban tud neked segíteni. Nyugi, mi már voltunk abban a cipőben, amiben most Te vagy. Jó tanulást! Jezsu Alumni

Last modified on Monday, 23 November 2020 11:15