• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Cserkészet
  • Városismereti vetélkedő - 1227. Pray György cserkészcsapat

Városismereti vetélkedő - 1227. Pray György cserkészcsapat

Városismereti vetélkedőt hirdetünk, Fedezzük fel városunkat címmel. Határidő: május 10. 23:59. Minden kitöltő jutalmat kap, a leggyorsabb három játékos pedig további ajándékban részesül. A feladat célja, hogy felkeressétek és elkészítsétek az EZEN  AZ ŰRLAPON szereplő képeknek a pontos...

hasonmásait, de úgy, hogy ti is szerepeljetek rajta. A képek alatt néhol található 1-1 kérdés is, mely az adott helyhez kapcsolódik.  A képeken lehetőleg egyenruhában szerepeljetek.  Megkérünk minden résztvevőt, hogy csak egyszer töltse ki! mindig tartsátok be az érvényben lévő járványügyi szabályokat. Ha bármiben elakadtok, segítségre van szükségetek keressétek bátran Imregh Andrást az alábbi elérhetőségeken: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. +36705686100 Légy résen!