• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Cserkészet
  • 13 új őrsvezető - 1227. Pray György cserkész csapat

13 új őrsvezető - 1227. Pray György cserkész csapat

Bíró Annamária, Buday Botond, Debreceni Jusztina, Juhász Péter, Kruppa István, Kruzsely Ádám, Kupás Benedek, Laskó Zselyke, Morvai Bence, Panyi Emese, Pekár Levente, Rácz Balázs, Tutinka Ábel a JEZSU 1227. Pray György cserkész csapatának új őrsvezetői. Novemberben teljesítették az őrsvezetőképzőt, és...

a hétkezdő áhítat során mutatta be őket a JEZSU közösségének Majorszki András cserkészparancsnok úr. A cserkészek fontos közösségépítő tagjai a JEZSU-nak. Találékonyságukkal, vidámságukkal, fegyelmezettségükkel, vidám játékaikkal és nem utolsó sorban mindenre kész lelkesedésükkel szolgálják a JEZSU közösségét. Élen járnak a kicsik és új gimnazisták fogadásában, mindig jelen vannak, akár fizikai munkára, pakolásra, akár programok szervezésére, lebonyolítására, gyerek csoportok irányítására, szórakoztatására, tanítgatására, van szükség. Ebben a szolgálatban különösen nagy felelősséget vállalnak az őrsvezetők. Gratulálunk az őrsvezetőképző sikeres elvégzéséhez, számítunk rátok! Jó munkát!

Last modified on Thursday, 27 January 2022 15:33