Jezsupalackkal Jezsuvizet!

Mostantól még tisztább vizet ihatunk, még menőbb palackból. Itt vannak a Jezsupalackok, ökobarát, saját névvel és Jezsu logóval. Két ivókútból is meríthetünk még tisztább, akár buborékos  vizet is mostantól. Most már még közelebb járunk ahhoz, hogy PET palack mentes iskola leszünk! Video ITT arról, hogy a Jezsuitákkal együtt mi is óvjuk közös otthonunkat, ahogy tudjuk. A két ivókutat és ezer palackot a...

 Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány  PET palack mentes középiskola program pályázatán nyerte az iskola, a saját név plusz Jezsu logó ráragasztását és a palackosztást a DÖK szervezte és finanszírozta, az aprólékos matricaragasztó munkát az Apolló Design Stúdió végezte. A DÖK vízivást és PET palack mentességet előmozdító, időnként vicces videókat is tartalmazó kampányát már egy hete nézhetjük az iskola CCTV-in. 

 

Last modified on Tuesday, 08 December 2020 12:06