Hajrá! Mozogjunk együtt! - Jezsu sport kihívás

Itt a tavasz, nincs kifogás, nincs nyafogás! Indul a "Hajrá! Mozogjunk együtt!" kilométer-gyűjtő sport kihívás. Mozgásra, sportolásra hívunk minden diákot, tanárt, munkatársat, szülőt, barátokat. Az osztályok EZEN AZ ŰRLAPON gyűjthetik a kilométereket április 24-től május 10-ig, amíg személyesen is újra találkozunk. Menj el futni, kerékpározni, túrázni, nagyot sétálni. Használj valamilyen mozgást rögzítő applikációt, majd...

töltsd fel az űrlapra a megtett távról a fotót, jelöld meg, hogy melyik osztálynak gyűjtöd a kilométereket. Cél, hogy közösen, diákok, tanárok, családtagok, barátok minél több kilométert gyűjtsenek össze az adott osztály számára! Természetesen több mozgást is feltölthetsz (egyesével)- többször kitölthető ez a kérdőív. A leghosszabb távot gyűjtőket több kategóriában egyénileg is fogjuk jutalmazni, és keressük a Jezsu legaktívabb, legsportosabb, legtöbb embert mozgásra buzdító osztályát is! Hajrá Jezsu! Mozogjunk együtt!

Jó sportolást kíván a szervező 

DÖK

 

Last modified on Friday, 23 April 2021 10:58