• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • DÖK - Diákképviselet
  • Töltsük meg az arlói Mikulás puttonyát! - Csokigyűjtés december 1-től

Töltsük meg az arlói Mikulás puttonyát! - Csokigyűjtés december 1-től

60 vagy talán még több kisgyerek várja izgatottan a Mikulást Arlón. Töltsük meg a puttonyt, illetve a portán kitett dobozokat, hogy az Arlói kisgyerekek fényesre pucolt cipőcskéibe jó sok cukorka és csokoládé kerülhessen. Köszönet a JEZSU közösség nagylelkűségéért, mellyel az Arlói Jelenlét Ház programot támogatja. Például: Karácsonyi gyűjtés, télikabát gyűjtés, cipőgyűjtés, mosógép adományozás, fürdőruhagyűjtés, stb...). December 1-től cukorkát és csokit hozzunk, és tegyük a portán a kartondobozokba! Csupa olyat, amit mi is nagyon szeretünk! Szeretettel a DÖK

Last modified on Monday, 29 November 2021 11:18