Mikulás Arlón - DÖK-ös manókkal, JEZSU-s csokikkal

Hatvan arlói kisgyerek kapott csomagot, játszott együtt a DÖK tagjaival. Mészáros Katica utólag így nyilatkozott: "Nagyon élveztük és jó volt látni a gyerekeket, mosolyogtak, örültek. Köszönjük a sok adományt, szebbé tettétek a napjukat! Nagyon szívmelengető élmény volt, reméljük jövőre is találkozhatunk velük!" Mozgó Endre tanár úr és...

Kajtor Domonkos SJ kísérték el a DÖK tagjait december 6-án, suli után, (oda másfél óra, vissza másfél óra autózás!), hogy a JEZSU-sok által gyűjtött csokikkal, vidám játékokkal, gitározással és énekléssel kísérjék az igazi Mikulást, (a gyerekek kipróbálták, igazi szakálla volt, ha meghúzták, fájt neki)! A gyerekek számára varázslatos élményt nyújtott az az egy óra, amit a Mikulással és a manókkal töltöttek. Köszönet a JEZSU közösségnek az édességekért, amivel megtöltöttük a DÖK Mikulás puttonyát, és a DÖK kis és nagy manóinak, hogy elvitték a gyerekekhez!

Last modified on Wednesday, 08 December 2021 12:49