• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Kollégium
  • MEGHÍVÓ a Xavéri Szent Ferenc ünnepre

MEGHÍVÓ a Xavéri Szent Ferenc ünnepre Featured

Tisztelt Szülők, Tanárok és Munkatársak! Szeretettel várjuk Önöket a Xavéri Szent Ferenc kollégiumi ünnepségre, melyet terveink szerint a szokott keretek között, a kollégista diákok családtagjainak személyes jelenlétével tartunk meg. Kérjük, a linkekre kattintva jelezzék részvételi szándékukat 2021. november 26-ig. CSALÁDOK regisztrációja, valamint JEZSU-s kollégák regisztrációja. Időpont:

2021. december 1. Program: 16:30 Ünnepi műsor és ünnepi szentmise (Isteni Ige templom), 19:00 Agapé (Seregély terem).  Az ünnepen csak védettségi igazolvánnyal lehet részt venni és maszk használata kötelező. Amennyiben a család több levelet is kap, és a családtagok együtt érkeznek, elegendő egy űrlapot megválaszolni. A jelentkezési határidő 2021.11. 26.

Last modified on Monday, 22 November 2021 16:59
More in this category: « Kollégiumi ballagás