Loyola Étterem

• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem

Nincs nálad a menza kütyüd? Nyomj egy szelfit és töltsd fel a menza.jezsu.hu-n, és máris ebédelhetsz, mint a karikacsapás! Kérünk minden JEZSU-ban étkezőt, hogy minél hamarabb töltse föl az arcképét vagy a QB-Suli Mobil App-on, vagy a menza.jezsu.hu-n. Csak néhány perc az egész! A kép feltöltéshez részletes segédlet IDE KATTINTVA elérhető. Röviden: 1. Lépj be a manza.jezsu.hu-ra vagy a MobilApp-ba. 2. Nyomj egy szelfit és

Last modified on Tuesday, 07 June 2022 14:06

Kedves JEZSU-ból Ebédet Elvitelre Rendelők! A Loyola Étteremben megszűnik az ebéd eldobható műanyag dobozba csomagolása. A járványhelyzet végre lehetővé teszi, hogy újra a régi rendszer szerint, saját ételhordót használjunk az ebéd elviteléhez. Kérjük, mindenki hozza saját ételhordó edényeit, ezzel is csökkenthetjük a műanyag hulladékot!

Last modified on Wednesday, 25 May 2022 17:19

Kedves JEZSU-ban Étkezők és Szüleik! A 2022/23-as tanév itt a nyakunkon. Az alábbi tájékoztatóban találnak információt a kedvezményes étkezés megrendeléséhez szükséges tennivalókról, a speciális diéta megrendelésének módjáról, a szülői értesítési cím beállításáról, valamint a már JEZSU-s, illetve az ÚJONNAN BEIRATKOZÓ diákokra vonatkozó határidőkről és tudnivalókról. Alább letölthetik a kitöltendő nyomtatványokat is. Kérjük, olvassák végig figyelmesen, és...

Last modified on Friday, 20 May 2022 11:41

Értesítjük a JEZSU Loyola Étteremben étkezőket, hogy megemelkedtek az étkezési térítési díjak. Kérjük, tekintsék meg IDE KATTINTVA a 2022. január 03-tól érvényes étkezési térítési díjakat.

Kérünk minden Tisztelt Szülőt, hogy fizessék be az elmaradott étkezési díjakat. FONTOS, hogy amennyiben a gyermeke e-mail címével regisztráltak a QB-suli menzarendszerre, vagyis Ön nem kap értesítést a tevékenységekről, adja meg saját e-mail címét második, Értesítési e-mail címként, így Önhöz is automatikusan el tudjuk juttatni a menzával, befizetésekkel, számlákkal kapcsolatos levelezést. IDE KATTINTVA megtekinthető a szülői "Értesítési" ...

Last modified on Thursday, 13 January 2022 08:48

Kedves Szülők, Diákok, Kollégák! A menza program használatához (regisztráció, étkezés megrendelése, étkezés lemondása) IDE KATTINTVA olvashatják el a segédletet. Az étkezés megrendelését és lemondását kizárólag online lehet elvégezni.