Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Négyjegyű kód helyett OM azonosító - A Gazdasági Iroda hirdetése

Négyjegyű kód helyett OM azonosító - A Gazdasági Iroda hirdetése

Kedves Szülők és Diákjaink! A 4 jegyű menzakód a múlté, de semmi gond! Az OM azonosítóval lehet majd ebédelni, ha véletlenül otthon maradt az ebédkártya vagy a chip-es óra. 2021. február 1-től változik a menza jogosultság igazolása. Az eddigi 4 számjegyű ...

azonosító kód helyett az OM azonosítóval  (11 számjegyű, mely a diákigazolványon található) tudják magukat igazolni az ebédlőben azok, akik otthon hagyták a kártyát/órát. Az ebédelés zavartalan lebonyolítása érdekében kérjük, hogy fokozottabb figyelmet fordítsanak arra, hogy a kártya/óra a gyerekeknél legyen! Köszönjük az együttműködést! Jó étvágyat kívánunk! Gazdasági Iroda

Last modified on Thursday, 28 January 2021 14:29