Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • EBÉDRENDELÉS AKÁR AZ EGÉSZ CSALÁDNAK

EBÉDRENDELÉS AKÁR AZ EGÉSZ CSALÁDNAK

Tisztelt Szülők és Kedves Diákok! A járványhelyzet miatt az ebédet CSAK ELVITELRE biztosítjuk, viszont lehetőség van több adagot is megrendelni, akár az egész család számára is. A tanulói megrendeléseket a szokott módon kell leadni. A nem tanulói, külsős megrendelés lépései:
1. E-mailben jelezze igényét és...

 a külsős étkező adatait a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen. Elég egy külsős étkező adatait elküldeni: név, lakcím, adóazonosító jel. Egy "külsős" regisztrációval bármennyi adag rendelhető, 960 Ft-os áron.
2. E-mailben megkapja a regisztrációs és rendelési segédletet.
3. Regisztráljon a felületen, majd rendelje meg az étkezéseket

A megrendelt ebédet 12:00 és 13:30 között lehet elvinni. Az intézménybe CSAK A PORTÁN lehet belépni, hőmérséklet ellenőrzés után, orrot és szájat szabályosan eltakaró maszkban. Az ebédet a Loyola étteremben vehetik át. Ételhordót nem kell hozni, az ÁNTSZ által jóváhagyott műanyag edénybe csomagolva kapják meg az ebédet.

Last modified on Monday, 08 March 2021 14:41