Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Kedvezményes étkezés jogosultság

Kedvezményes étkezés jogosultság

Tisztelt Szülők! Kérjük, hogy IDE KATTINTVA válaszoljanak a felmérés kérdéseire, mely a 2021/2022-es tanévre a gyermekük kedvezményes étkezéséhez szükséges! Több ide járó gyermek esetén külön-külön kell kitölteni, legkésőbb 2021.augusztus 25-ig! A kérdőívre beérkezett válaszok alapján tudjuk névre szólóan elkészíteni a Nyilatkozatot, amit az évnyitón vagy az első tanítási napon...

osztunk ki, és majd aláírva kérünk vissza.
- 3 vagy több gyermekeseknek nem szükséges igazolni a jogosultságot, elegendő az aláírt Nyilatkozat.
- Tartós betegségről kérnénk szakorvosi igazolást vagy államkincstári határozatot.
- Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről kérnénk az érvényes határozatot. Köszönjük együttműködésüket! A Gazdasági Iroda dolgozói. A kérdőív az alábbi linken érhető el: https://forms.gle/ubMRm4uj1Hh7JeFx6

Last modified on Friday, 06 August 2021 15:40