Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • ÉTKEZÉS LEMONDÁS - minden reggel 8:00-ig lehet!

ÉTKEZÉS LEMONDÁS - minden reggel 8:00-ig lehet! Featured

2021. október 21-től visszavonásig MINDEN reggel le lehet mondani az aznapi étkezést a menza.jezsu.hu oldalon, reggel 8 óráig. Továbbra is minden étkező SAJÁT MAGA végzi az étkezés lemondását (betegség, verseny vagy egyéb ok miatti távollét esetén), a Gazdasági Iroda munkatársai NEM végezhetnek sem rendelést, sem lemondást az étkezők számára. (A rendelést továbbra egy hónapra előre kell leadni).  Kérjük, olvassák el a SEGÉDLET-et, mely részletesen tartalmazza a menza felület működését és a követendő eljárásmódot. Ha még az után is kérdés merülne fel, a Gazdasági Iroda munkatársai szívesen állnak rendelkezésükre: személyesen ügyfélfogadási időben, illetve telefonon és This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Last modified on Thursday, 21 October 2021 07:43