Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Étkezés - kizárólag ebédkártyával/karszalaggal! - A kódpötyögtetés a múlté...

Étkezés - kizárólag ebédkártyával/karszalaggal! - A kódpötyögtetés a múlté... Featured

Kedves JEZSU-s Diákok! Felhívjuk a figyelmet, hogy november 15. hétfőtől CSAK a digitális ebédkártya/karszalag használatával tudtok ebédelni. A kódok bepötyögésére NEM lesz lehetőségetek, mert nagyon lassítja a sort, és akadályozza, hogy a többi diák nyugodtan étkezzen a számára kijelölt idősávban. Mindenkit kérünk, hogy a rendezett étkezés érdekében szerezze be az étkezéshez NÉLKÜLÖZHETETLEN digitális...

karszalagot a gazdasági irodában. Az ebédelés feltételei: 1. digitális ebédkártya/karszalag 2. mindenki csak a számára kijelölt idősávban mehet ebédelni. Kérjük a Tisztelt Szülőket, segítsék gyermekeiket, különösen a kisgimnazistákat, hogy az étkezéshez szükséges eszközt minden nap magukkal hozzák az iskolába, és annak érdekében, hogy ne veszítsék el, vagy felejtsék az osztályban, mindig a karjukon viseljék! A digitális karszalag piros, kék és fekete színben kapható, ára: 2000 Ft.

Last modified on Thursday, 11 November 2021 15:14