Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Tölts fel fotót még ma! - arcfelismerő próbaüzem a menzán

Tölts fel fotót még ma! - arcfelismerő próbaüzem a menzán

Nincs nálad a menza kütyüd? Nyomj egy szelfit és töltsd fel a menza.jezsu.hu-n, és máris ebédelhetsz, mint a karikacsapás! Kérünk minden JEZSU-ban étkezőt, hogy minél hamarabb töltse föl az arcképét vagy a QB-Suli Mobil App-on, vagy a menza.jezsu.hu-n. Csak néhány perc az egész! A kép feltöltéshez részletes segédlet IDE KATTINTVA elérhető. Röviden: 1. Lépj be a manza.jezsu.hu-ra vagy a MobilApp-ba. 2. Nyomj egy szelfit és

töltsd fel! 3. Menj ebédelni! 4. Állj meg a monitor előtt, köszönj szépen Edit néninek és nézz a kamerába! 5. Jó étvágyat!  A következő két hét a próbaüzem. Ha mindenki segít kipróbálni, hamarabb észrevesszük és kijavítjuk az esetleges hibákat. Köszönjük az együttműködést!

Last modified on Tuesday, 07 June 2022 14:06