Loyola Étterem

  • Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem
  • Tölts fel fotót még ma! - Élesben az arcfelismerő a menzán

Tölts fel fotót még ma! - Élesben az arcfelismerő a menzán

Még gyorsabban szeretnél ebédhez jutni, ugye? Meg a menza kütyüdet sem találod.. Nyomj egy szelfit és töltsd fel a menza.jezsu.hu-n, és máris ebédelhetsz, mint a karikacsapás! Kérünk minden JEZSU-ban étkezőt, hogy minél hamarabb töltse föl az arcképét vagy a QB-Suli Mobil App-on, vagy a menza.jezsu.hu-n. Csak néhány perc az egész! A kép feltöltéshez részletes segédlet IDE KATTINTVA elérhető. Röviden: 1. Lépj be a manza.jezsu.hu-ra vagy a MobilApp-ba. 2. Nyomj egy szelfit és

töltsd fel! 3. Menj ebédelni! 4. Moss kezet! 5. Állj meg a monitor előtt, köszönj szépen Edit néninek és nézz a kamerába! 6. Adj hálát az ételért, és jó étvágyat! 
Minden Menzával kapcsolatos INFORMÁCIÓ ITT van!

Last modified on Monday, 05 September 2022 10:15