• Pedagógia
  • Digitális tanrend
  • Órarendek
  • Digitális tanrend a gimnáziumban - órarendek

Digitális tanrend a gimnáziumban - órarendek

Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink! A 2021. március 8.-tól bevezetett rendkívüli intézkedéseket követően iskolánk minden évfolyama számára online platformon megvalósuló, tantermen kívüli digitális munkarendet vezettünk be. A március 8-tól érvényes óra- és közzétételi rendek az osztály nevére kattintva megtekinthetők: 5.A5.B5.C6.A6.B6.S7.A7.B7.S8.A8.B, 8.S. A felső évfolyamok órarendjei 

változatlanok: 9.A9.B9.C9.S10.A10.B10.C10.S11. évfolyam12. évfolyam. A gimnázium nevelőtestülete a digitális munkarend eredményessége céljából meghatározta az alkalmazandó munkaformákat, a tanulási módszereket, illetve a követendő “házirendi” szabályokat. Itt olvasható az iskola  digitális tanrend SZABÁLYZAT-a, mely részletesen ismerteti a  mindenki számára kötelező, követendő eljárásmódot.

A honlapon található a digitális munkarendre vonatkozó GDPR adatkezelési szabályzattanulásmódszertani tanácsokGoogle Classroom oktató videók.

Last modified on Monday, 08 March 2021 13:44